top of page

НОВИНИ ЧЕРВНЯ ВІД «КОЖНОЇ ТВАРИНИ»


8-ий Веган Вікенд


8-Й ВЕГАН ВІКЕНД

8-ий Веган Вікенд

Цього місяця ми підготували та провели вже 8-й Веган Вікенд у колаборації з нашими друзями та партнерами Community Café. Дякуємо всім учасникам та учасницям, всім, хто відвідали захід та донатили. Ваша підтримка дуже важлива!


Завдяки вам нам вдалось зібрати 640,428 грн. З них 197,233 грн – на позашляховик для мінометників 241 бригади, 201,591 грн — на потреби 72 бригади, 185,497 грн – на веган-пайки, 56,106 грн – на РЕБ для ББС 117 ОМБр.НОВА КОЛЕКЦІЯ МЕРЧА


ГО «Кожна Тварина» разом з Community Café та PIECEOFSHIRT розробили нову колекцію мерча, натхненну легендарним альбомом Out of Step гурту Minor Threat. Ця колекція присвячена благодійному фестивалю Веган Вікенд.


Мерч можна було придбати на фестивалі, а також вже скоро можна буде замовити на сторінці MerchKT та PIECEOFSHIRT.ПОДКАСТ «НЕ ТВОЯ СТРАВА»


Випустили останній епізод першого сезону подкасту «Не твоя страва» про медицину. У ньому ми разом з професором патофізіології Віктором Досенко ставимо всі крапки над «і» в питанні «Чи здорове веганство?»


Ми дослідили висновки медичних організацій щодо веганства, поділилися особистим досвідом і розвінчали основні міфи про здоров’я на веганстві.


Подивитися випуск можна на YouTube-каналі «Кожна Тварина», а також послухати на Spotify.


Ми вклали багато зусиль у цей проєкт і сподіваємося, що він вам сподобався! Якщо так — підтримайте нас на Buy Me a Coffee або за цим посиланням.


Також нагадуємо, що на нашому YouTube-каналі ви можете стати спонсор_ками і пропонувати теми для нових епізодів.ВЕГАНСЬКА КУХНЯ УКРАЇНИ


У червні ми відправили 49 веган-пайків військовим.


Підтримати військових веган-пайками можна, зробивши разовий донат на «Веганську Кухню України», або підписавшись на щомісячний благодійний внесок.


Якщо ви перебуваєте на службі та потребуєте сухпайок — заповніть форму за посиланням.«ВЕГАН-ЕКСПРЕС»

веган експрес

На курс «Веган-експрес» у травні зареєструвалися 48 персон.TIKTOK

тіток команди КТ

Опублікували 31 відео у TikTok. Підписуйтеся на наші соцмережі, щоб не пропускати нові цікаві відео.ЗГАДКИ В МЕДІА

медіа згадки Кожної Тварини

Медіа GenV опублікували інтервʼю очільниці КТ Тамари Хʼюман про наслідки війни для фермерських тварин. А також ми отримали 13 згадок у медіа.БЛОГИ

блог Веган-експрес

Написали 4 статті для блогу «Веган-експрес»:


 

Кожен ваш донат «Кожній Тварині» покриває частину витрат на веганські пайки для наших військових. Підтримати можна за посиланням.


Дякуємо вам за підтримку! 🖤

15 переглядів

Kommentare


bottom of page