top of page

Вже відправлено 1500+ пробних веган-пайків оборонцям

РОСЛИННІ ПАЙКИ ДЛЯ СИЛ ОБОРОНИ

Служите в Силах оборони? Замовляйте безплатно «веган-пайок», в який входить 18 рослинних страв в реторт-пакетах (8 перших та 10 других страв готових до вживання).

РОСЛИННІ ПАЙКИ

ДЛЯ СИЛ ОБОРОНИ

ПРО ПРОЄКТ

ГО «Кожна Тварина» разом з дієтологом Марком Шпарою, партнерами Макро-2019 та Eat Me At розробили 7 добових рослинних раціонів для військових. 

Наша мета — забезпечити рослинною їжею військових веганів, вегетаріанців, та тих, хто постує або не споживає продукти тваринного походження з причин здоровʼя.

Готові добові польові раціони були презентовані Міністерству оборони України.

ПІДТРИМАЙ ПРОЄКТ

Проєкт веган-пайків для Сил Оборони існує завдяки вашій підтримці. За ваш донат, ми відправимо веган-пайок військов_ій.

ЧАСТІ ПИТАННЯ

 • Веган-пайок складається з 8 перших та 10 других страв готових до вживання (18 страв). Він створений для того, щоб військові могли скуштувати всі наявні опції страв, урізноманітнити ними своє рослинне харчування та надати нам свій зворотній звʼязок для їх покращення.   

  Готові добові польові раціони, які включають ці страви, будуть презентовані Міністерству Оборони України.

 • У пайок входять 8 перших страв з двома видами рослинного м’яса (з соєвим м'ясом та Eat Me At): гречаний суп, гороховий суп, рисовий суп та борщ. А також 8 других страв з двома видами рослинного м’яса: гречана каша, горохова каша, рисова каша,перлова каша, квасоля з овочами.

 • Відправка здійснюється Новою Поштою.

 • Середній калораж однієї страви складає від 615 до 780 ккал.

 • Веган-пайок можуть отримати лише військовослужбовці, що проходять військову службу.

 • За нашими оцінками пробного пайка вистачає на 5-7 днів. Ви можете замовити собі веган-пайок на триваліший період, якщо не маєте змоги виїжджати з місця дислокації так часто.

 • Для отримання пайка необхідні номер військового посвідчення та реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше ІПН).

  При повторній заявці на отримання пайка, необхідно буде надіслати довідку про проходження військової служби.

bottom of page