top of page

РОЗРОБКА ВЕГАН-ПАЙКІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ТА ІНШІ ДОСЯГНЕННЯ КТ У 2023 РОЦІ


У поточному році ми продовжили допомагати військовим — чи то рослинними сухпайками, чи зборами на веганському фестивалі Веган Вікенд. Ми розвивали наші проєкти, закривали неефективні напрямки та зростали, як організація.У 2023 РОЦІ МИ:


✔ Розробили веганські пайки для захисників і захисниць за участі наших партнерів ТМ «Маркел», Eat Me At, а також кваліфікованого дієтолога Марка Шпари. Нині готові вже 8 других страв і 4 супи, які успішно пройшли дегустацію. Наступного року укомплектовані добові набори ми представимо Міноборони, щоб затвердити їх на офіційному рівні;✔ У 2023 році ми роздали 65,703 рослинних обідів та відправили 620 веган-пайків військовим в рамках «Веганської Кухні України»;✔ Провели 4 благодійних фестивалі Веган Вікенд, де зібрали разом з вами 964,635 грн на різні потреби Сил оборони України та на веган-пайки нашим військовим;✔ Створили комікс та мультик «Історія теля Тіни», де показали правду про м’ясну індустрію. Анімований мультфільм можна подивитися і почути у нас в Instagram або в TikTok;✔ Написали 99 статей про веганський спосіб життя, етичні бізнеси, захист тварин і багато іншого;✔ Випустили 36 роликів на Youtube-каналі «Кожної Тварини»;✔ Провели 15 лекцій про веганство та рослинне харчування на Веган Вікенді, а також для компанії Vodafone й організації «Екодія»;✔ 2,026 персон пройшли курс «Веган-експрес» у 2023 році;✔ Очільниця «Кожної Тварини» Тамара Х'юман виступила на AVA Summit в Лос Анджелесі, де розповіла про досвід організації в поширенні веганства під час війни, про підтримку військових та про роботу над запровадженням веган-пайків в армії;✔ Отримали 47 згадок в медіа, для яких давали коментарі, чи писали матеріали;✔ Придбали надувний човен, мотор для евакуації та закупили 50 пайків з продуктами для постраждалих внаслідок затоплення Херсонщини;✔ Підготували 28 дописів для колаборацій з організацією UAnimals, де розповіли про реалії тваринництва та інші причини ставати веган_ками;✔ Знайшли офіс для ефективної роботи команди.Переглянути відео про нашу роботу у 2023 році можна за посиланням.


Підтримайте діяльність «Кожної Тварини» донатом, щоб у 2024 році ми змогли:

  • Домогтися запровадження веган-пайків у війську;

  • Провести 4 Веган Вікенди та зібрати 1,5 млн грн для Сил оборони;

  • Прочитати 12 лекцій для бізнесів та навчальних закладів;

  • Провести 12 заходів;

  • Запустити подкаст;

  • Залучити 5,000 учасни_ць на курс «Веган-експрес»;

  • Продовжувати діяти задля створення етичного світу, де тварини вільні.


Ми вдячні всім, хто підтримував нас на цьому шляху, долучався до нас як волонтер_ка, приходив на заходи, чи запрошував проводити лекції. Ви мотивуєте нас розвиватися й ставати кращими, щоб ще ефективніше захищати права тварин!

25 переглядів

Comments


bottom of page